VALG 2010 Styret: Leder: Kristian Storsveen ny Nestleder: Willy Grønstad ny Økonomileder: Øystein Olsrud ny Teknisk leder: Ole Hans Øie Sportslig leder: Sigurd Dæhli ny Rekruttleder: Rita Mogen gjenvalg Informasjonsleder: Tove Kristin Westli Varamedlemmer: Knut M. Indby og Inger Lise Tønsetengen Skårholen ny Oppmann: Herman Bakke Løypelegger Løvspretten 2012: Arve Smestad Assistent: Karl Petter Opsahl Løpsleder Løvspretten 2012: Hans Marius Skjærstad Revisorer: Sven Marken gjenvalg Jon Bjørnstad gjenvalg Vara: Ola Brevig (ny) KOMITEER OG UTVALG: Valgkomitè: Ole Lien (leder) Trond Olsen Randi Fallbakken Berge Økonomiutvalg: Øystein Olsrud (leder) Sponsoransvarlig – mangler Einar Lien Steinar Libak Teknisk komitè: Ole Hans Øie (leder) Ole Lien Odd Arne Blystad Informasjonskomitè: Tove Kristin Westli (leder) Rønnaug Sagbakken Inger Marie Øygard Rekruttkomitè: Rita Mogen (leder) Ivar Hesselberg Indby …
VALG 2010
Styret:
Leder: Kristian Storsveen ny
Nestleder: Willy Grønstad ny
Økonomileder: Øystein Olsrud ny
Teknisk leder: Ole Hans Øie
Sportslig leder: Sigurd Dæhli ny
Rekruttleder: Rita Mogen gjenvalg
Informasjonsleder: Tove Kristin Westli
Varamedlemmer: Knut M. Indby og Inger Lise Tønsetengen Skårholen ny
Oppmann: Herman Bakke
Løypelegger Løvspretten 2012: Arve Smestad
Assistent: Karl Petter Opsahl
Løpsleder Løvspretten 2012: Hans Marius Skjærstad
Revisorer:
Sven Marken gjenvalg
Jon Bjørnstad gjenvalg
Vara: Ola Brevig (ny)
KOMITEER OG UTVALG:
Valgkomitè: Ole Lien (leder)
Trond Olsen
Randi Fallbakken Berge
Økonomiutvalg: Øystein Olsrud (leder)
Sponsoransvarlig – mangler
Einar Lien
Steinar Libak
Teknisk komitè: Ole Hans Øie (leder)
Ole Lien
Odd Arne Blystad
Informasjonskomitè: Tove Kristin Westli (leder)
Rønnaug Sagbakken
Inger Marie Øygard
Rekruttkomitè: Rita Mogen (leder)
Ivar Hesselberg Indby
Inger Lise Tønsetengen Skårholen
Inger Marie Øygard
Mona Hesselberg
Marianne Skjærstad
Turorienteringsutvalg: Inger Marie Bjørke (leder)
Ole Lien
Miljøutvalg: Willy Grønstad (leder)
Elin Galaasen
Sportsutvalg: Sigurd Dæhli (leder)
Svein Godager
Herman Bakke(påmelder)
Rita Mogen(leder rekruttkomitè)
aktiv representant – ikke valgt enda
Uttakingskomitè: Sigurd Dæhli (leder)
Lis Dæhli
Herman Bakke